Victor SigortaVictor SigortaVictor Sigorta

Oto Kaza Sigortaları

Oto Kaza Sigortaları

Kasko Sigortası

Karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçları, römork, karavan, iş makinaları, lastik tekerlekli traktörler ve diğer tarım makinalarını, karayolunda hareket halinde ve gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları temin eder.

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik Sigortası)

Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder. Aracın hasarı için kasko poliçesi yapılması gereklidir. Trafik poliçesinde hasar / hasarsızlık takibi plakaya bağlı olmayıp, sürücünün siciline göre belirlenmektedir.

Zorunlu Karayolları Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası

Motorlu bir aracın karayolunda işletilmesi sırasında 3. kişilerin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermesi halinde işletene düşen hukuki sorumluluğu temin eder.

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası Yurt içi ve yurt dışına ücretle yolcu taşımacılığı yapan ve taşımacılık yetki belgesi olan otobüslerin hizmetleri sırasında yolcuların, sürücülerin ve yardımcıların uğrayabileceği risklere karşı teminat sağlar. 

Bize Ulaşın

  • Merkez: Yukarı Dikmen mah. Turan Güneş bulv. Yıldız Kule Kat 18 No: 106/82 Çankaya Ankara

    Akdeniz Bölge Ofis:
    Kültür Mah. Atatürk Cad. Miskavi Apt. No:56/1 Kat:4/8 Mersin/Türkiye
  • Ankara - 0312 263 20 20 Ankara - 0552 822 86 88
    Mersin - 0324 232 37 37 Mersin - 0552 821 86 88
  • info@victorsigorta.com
Canlı Destek
Nasıl yardımcı olabiliriz?