Victor SigortaVictor SigortaVictor Sigorta

Kurumsal

Victor Sigorta

        Victor Brokerlik olarak uzun yıllardır kazandığımız deneyimlerimizi var olan ve potansiyel taşıyan müşterilerimizin, sigorta ihtiyaçlarına daha geniş bir yelpazede çözüm üretmek, daha sağlıklı ve kaliteli şekilde hizmet vermek amacıyla brokerlik yapısını tesis etmek üzere 20.02.2019 tarihinde brokerlik şirketimizi kurmuş bulunmaktayız.

 

Şirketi kurma amacımız ve beklentimiz müşterilerimize daha kurumsal ve daha sağlıklı hizmet vermek amaçlı olup, tüketicilerin sigorta talepleri her geçen gün farklılaşmaktadır ve Türkiye pazarına global sigorta şirketleri giriş yapmaktadır. Uluslararası piyasaların bilgi birikimini ülkemize taşıyan yeni oyuncular, yeni sigorta ürünlerinin de ortaya çıkmasını zorunlu hale getirmektedir. Bu noktadan hareketle hem kurumsal hem bireysel sigortalıların beklentileri; kendileri için en uygun sigorta teminatını, en uygun primle ve kendilerine değer katacak şekilde temin etmeleri yönündedir. Sigortalılar, ihtiyacı olan sigorta ürünlerine kolaylıkla, zaman kaybı yaşamadan, prim tasarrufu elde edecek şekilde ve muadil ürünlerin durumlarını da değerlendirerek sahip olmak istiyorlar. Bizimde şirket olarak amacımız hem kurumsal hem de bireysel sigorta tüketicilerinin bu talep ve beklentilerine cevap verebilecek nitelikli hizmet ortamını oluşturmaktır. Şirketimizin idari ve eğitilmiş teknik personel kadrosu, gelişmiş teknik ve teknolojik altyapısı ve finansal gücümüzle, bu nitelikli hizmet anlayışı dikkate alınarak oluşturulmuştur. Hedefimizi ve önceliğimizi pazar payı büyüklüğü ile birlikte, hizmet kalitesi ve verimlilik olarak tanımlamayı istiyoruz ve bu düşünce içerisinde çalışmayı amaçlıyoruz.

        Diğer bir önemli amacımız ise düşük profilde talebi olan ve sigorta şirketlerinin mevcutta sahip özel risklere konu olan ürünlerinin, sigortalılar açısından farkındalıklarını arttırarak sigorta pazarının bir yandan prim hacmine katkı yapmak diğer yandan sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda sigorta ürünlerinin çeşitliliğini arttırmak olacaktır. Ayrıca sigortalıların sahip oldukları riskler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak esas olanın riskin gerçekleşmemesi prensibi doğrultusun da gerekli emniyet tedbirlerini almalarını sağlayarak iş güvenliği konusunda da kusursuz duruma getirilmesine katkıda bulunmakta önemli hedeflerimiz arasındadır.

Bu yolda emin adımlarla yol alırken, önemsediğimiz konulardan birisi de kurumsal bağlamda müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek ve bu ihtiyaçlarına cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bunun yanında sigortalılarına ihtiyaçları doğrultusun da sektörün önde gelen şirketleri ile kaliteli ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sunmakta diğer bir hedefimizdir. 

Şirket olarak hedeflerimizin en önemli parçasını da sektöre yenilikler kazandırmak oluşturmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de sektörel gelişimleri ve kurumsal girişimleri araştırma ve inceleme yöntemiyle değerlendirerek, gelişen şartlara göre sigortacılık konusunda ki deneyimlerimizi bu gelişmeler ve değişimler üzerinde projeler üreterek kullanmanın gerektiğine inanmaktayız. Sağlam bir altyapı gerektiren bu hedefleri, şirketimizin sahip olduğu yeterli deneyim, altyapı ve teknik donanımla gerçekleştirmeyi umuyor ve geleceğe güvenle bakıyoruz.

        Victor Brokerlik olarak var olan ve potansiyel sigortalı portföyümüzün ihtiyaçları doğrultusunda Hayat Dışı ve Reasürans ana branşlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz.  

Vizyonumuz

TÜRKİYE’nin her yerine, güvenilir ve kaliteli hizmeti ulaştırıp sunan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, köklerine bağlı, proaktif ve her aşamada kaliteyi benimseyen, sektöründe lider bir broker şirketi olmaktır.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ
Tüketici ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru ürün ve hizmeti sunan, yaygın dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet gamını TÜRKİYE’nin her yerine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin farkında, sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini, her şeyin üstünde tutan bir broker şirketi olmaktır. 

Canlı Destek
Nasıl yardımcı olabiliriz?