Victor SigortaVictor SigortaVictor Sigorta

Finansal Sigortalar

Finansal Kurumlar

Uluslararası ticaret için önde gelen yatırım merkezlerinden biri olan “United Kingdom plc”, denizaşırı işletmeler için birçok fırsat sunmaktadır. Dünyanın en büyük ve en karmaşık sigorta sektörlerinden birinde, UIB Kurumsal ve Ticari uzman sigorta danışmanları işinizi destekleyecek ve İngiltere ofisi UIB ile uluslararası varlık ve yükümlülüklerinizi koruyacaktır.

VİCTOR Finansal Sigortalar ve Özel Projeler Birimi, Birleşik Krallık ve uluslararası sigorta konusunda destek, tavsiye ve rehberlik sağlamak için diğer UIB bölümleriyle yakın bir ilişki halinde çalışmaktadır.

Birimin rizikoları dağıtılmış iş faaliyetleri ve sigorta gereksinimleri olan bir müşteri tabanı vardır. Amacı, özellikli ve çeşitlilik gösteren risklerde müşterilerin sigorta ihtiyaçlarına etkin ve rekabetçi çözümler sunmaktır.

Ülkemizdeki büyük enerji yatırımlarına hem inşaat hemde operasyon dönemlerinde kapsamlı reasürans çözümleri ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. UIB ile işbirliğimiz sayesinde uluslararası çözümler sağlayarak gerçekleşecek yatırımlarınızı güven içinde sürdürmenize katkı sağlıyoruz. 

Bize Ulaşın

  • Merkez: Yukarı Dikmen mah. Turan Güneş bulv. Yıldız Kule Kat 18 No: 106/82 Çankaya Ankara

    Akdeniz Bölge Ofis:
    Kültür Mah. Atatürk Cad. Miskavi Apt. No:56/1 Kat:4/8 Mersin/Türkiye
  • Ankara - 0312 263 20 20 Ankara - 0552 822 86 88
    Mersin - 0324 232 37 37 Mersin - 0552 821 86 88
  • info@victorsigorta.com
Canlı Destek
Nasıl yardımcı olabiliriz?